המלצת לקוחות

מתוך מגוון לקוחות מרוצים במשך השנים, אספנו מספר המלצות לגבי שירותי המשרד

אלף עד תו

עלמה שרון- עורכת דין ומגשרת

בתור אחת המחזיקה מעצמה כמי שמבינה דבר או שניים בכתיבת טקסטים, קיבלתי שיעור מאלף מאת המאסטר רביב. לא עלה בדעתי איזה הבדל דרמטי יש בין אסופת השורות שכל מקלדת יודעת להפיק בקלות רבה כל כך, לטקסט שראוי להביאו ברבים, להוציאו מחשכת המגירה לאור הציבורי. את ההבדל הזה רק עורך שמבין היטב את תפקידו יכול לייצר, ותפקד זה חורג בהרבה מעבר לתקינות הכתיב, הדקדוק או התחביר.

התמזל מזלי והספר הראשון אשר אזרתי עוז לפרסם, נפל לידיו של רביב. כבר בהערה הראשונה הרגשתי איך נפרשת מתחתי רשת בטחון- חזקה ומדויקת אך גמישה ומאפשרת את כל היסוסיי וגחמותיי. נזקקתי לכל תמיכה אפשרית שכן האופי אשר שאפתי להקנות לספר הציב בפני  מכשולים לא פשוטים: שפה מקצועית מול פנייה לקהל הרחב, דיוק מול עגה, יסודיות מול טרחנות - בכל אלה רביב עמד בסבלנות אין קץ, משייף ומחדד ומיפה את התוצר הסופי, באמצעות פתרונות יצירתיים, ברמה התחבירית, המילולית ובאופן מהנה במיוחד – בבחירת פונטים שונים לצורך אפיוני טקסט שונים.

במיוחד רוצה להודות לך, רביב על הסבלנות ואורך הרוח, סגולות שנדמה שהופכות לנדירות יותר ויותר, במיוחד בצל אילוצים מקצועיים. בנינוחות נדירה ידעת לתמוך ולאפשר ולשמור עלי. תודה מכל הלב.

אלף עד תו

דוד סילורה- מגשר

לא בכל יום פוגשים אדם נאור, המגלה אחריות ובה בעת גם חברות שיש בה מסירות ואיכפתיות, כמו רביב שלו

תחילת היכרותנו כאשר הוצאת בורסי הציעה לי להפיק ספר שעוסק בגישור מעשי – אזרחי, עבודה ומשפחה והפנתה אותי אל העורך, רביב שלו

קבענו פגישה מוקדמת לצורך היכרות, והסתבר שהוא עצמו למד גישור וכיום פעיל במרכז הגישור העירוני שבמרכז רייך ביבנה

שמחתי על היותו מגשר כי הנחתי, שידיעותיו בנושא הגישור יאפשרו לו להבין את החומר אותו הוא צריך לערוך. וכמובן – לא טעיתי

אני שמח לציין, כי היה ביננו קשר הדדי, מקצועי וידידותי בכל תקופת עריכת הספר, שהוא ראשון מסוגו בישראל, כיוון שהוא משלב את הגישור הכללי ואת הגישור במשפחה שכתבה עו"ד ומגשרת עלמה שרון, שגם החומר שלה הועבר לעריכתו של רביב ולשביעות רצונה המלאה

הספר כבר ערוך והסתיים, ולעיתים, חסרים לי בשעות הבוקר המוקדמות, התיקונים שרביב שלח להערותיי, ושברוב המקרים הסכמתי עם תובנותיו המלומדות

תודה לרביב. ומשוכנעני כי כל מי שיעבוד איתו – יחוש ויבין את שכתבתי

אלף עד תו

"אבישי אדד - "סעדים זמניים

תודה מיוחדת למר רביב שלו על התקנתו וסידורו של הספר ומפתחותיו הטכניים כהלכה, כך שהעיון בו יהיה שלם ויעיל

אלף עד תו

אייל כהן - עורך דין

גיליתי אדם ידען, מופלג, מבריק וטוב לב ! בלעדייך לא הייתי מצליח להוציא ספר זה אל האור ולכן אני מעניק לך הקדשה מיוחדת זו ומקווה שעוד נעבוד הרבה יחדיו. חברך, אייל.

אלף עד תו

רן לוסטיגמן ומיכל אהרוני - דיוקן העברית המשפטית בישראל

!אסירי תודה על עבודתך המעולה הסבלנית והיעילה

אלף עד תו

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין מבית החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין

רביב שלו מספק שירותים לחברתנו זה 15 שנים. לכאורה מדובר בשירותים שמהותם עימוד ומפתחות, אולם, למעשה, אנו מקבלים ממנו הרבה יותר מעימוד איכותי. לרביב ערך מוסף ההופך את העבודה עימו למקצועית, מהירה ושלווה.

לרביב שליטה מוחלטת ברזי ה'מייקרוסופט' בכלל וברזי הוורד בפרט, ולכן הוא מוצא פתרונות בקלות; לרביב ניסיון רב-שנים בהאחדת הטקסט; הוא שולט היטב בכללי האזכור בכתיבה המשפטית; הוא מעיר הערות מועילות בדבר תוכנו של הטקסט המשפטי ועוד.

הספרים היוצאים מתחת ידיו של רביב הם מן המעלה הראשונה. פרט לדקדקנות ולשאיפה לשלמות, רביב ניחן גם ביחסי אנוש מעולים, ההופכים את העבודה עימו לנעימה ביותר.

תודה רבה על שנים רבות של עבודה משותפת.

אלף עד תו

בזכות - המרכז לזכויות האדם

אנו מתכבדים בזאת להביע הוקרה על פועלך לשילובם של אנשים עם מוגבלות במפעלך. בדרך זו הינך מיישם את ערכי השוויון שעל החברה לדגול בהם בדבר היות אנשים עם מוגבלות אזרחים שווי זכויות. בפועלך זה הינך משמש דוגמה לכלל המעסיקים בישראל.

אלף עד תו

בית הספר- רבן גמליאל

לאחר כשנה וחצי שסייעת בידינו להוציא לאור את דפי פרשת השבוע של בית הספר, ברצוננו להודות לך בשמי ובשם ההנהלה, צוות המורים והתלמידים על מאמציך להוציא מתחת ידך עלון אסתטי, מכובד, כראוי לעלון מהסוג הזה (ולעיתים בהתראה קצרה) ותמיד במאור פנים.

נשמח לעבוד איתך בעתיד.